הצהרת נגישות

טל בננסון ושות' > הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 11.6.2023.
 

משרדנו, בננסון ושות' משרד עו"ד, רואה חשיבות רבה בהנגשת שירותיו לאנשים עם מוגבלות. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

 

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

 

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, שינוי ניגודיות, מתן אפשרות לניווט ע"י מקלדת, הגדלת פונט האתר ל-4 גדלים שונים, עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים, התאמת אתר לעיוורי צבעים, הדגשת קישורים באתר, הדגשת כותרות באתר.

 

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים: לרבות Edge / Chrome.

 

הסדרי נגישות בארגון

משרדנו, שהנו נגיש באופן מלא, נמצא במגדל משה אביב, אשר הנהלתו ביצעה את כלל ההתאמות הנדרשות על מנת  לעמוד בכל תקני הנגישות המוכתבים על פי חוק.

 

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של המשרד:

חיים אייש

03-6090222

haim@btlaw.co.il

ספירו קריאטיב הקמת אתרים |

כל הזכויות שמורות לטל בננסון ושות'