סקירה כללית

טל בננסון ושות' > סקירה כללית

משרד עו"ד טל בננסון ושות' נמנה עם משרדי הבוטיק המובילים בישראל בתחום הליטיגציה האזרחית – מסחרית והמקרקעין וכבר מספר שנים ברציפות מדורג כמוביל בתחומו בדירוגי  DUN's 100 וכן- BDI .

למשרד מוניטין נרחב בשל הנחישות, העצמה, היצירתיות והישירות בהן הוא מיישם את המומחיות המשפטית, תוך חתירה עקבית ובלתי מתפשרת להשגת התוצאות המיטביות ללקוח בדרך תכליתית. המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים הדורשים אסטרטגיה, טקטיקה, תוך שימת דגש על ראיה עסקית - כלכלית, לרבות פתרון משברים וסכסוכים.

השילוב בין חשיבה יצירתית להבנה מעמיקה של עולם העסקים, מהווה בסיס לפתרונות מקוריים, יעילים וחדשניים ואף מוביל הליכים משפטיים קשים לכדי עסקים בריאים לכל הצדדים.

המשרד הינו משרד בוטיק שליבת עשייתו בתיקים מורכבים ורחבי היקף, בתחום הליטיגציה המסחרית על כל גווניה, המתבררים בערכאות השונות בבתי המשפט וביה"ד לעבודה.

ההצלחה של משרד בננסון באה לידי ביטוי גם בתקדימים והלכות שנקבעו בתיקים אותם ניהל המשרד וזכה (לרבות בביהמ"ש העליון) והן בהישגים ללקוחות המשרד. אין זה מקרה שהתיקים המטופלים על ידי משרד בננסון זוכים לא פעם להד תקשורתי נרחב, בהיותם בעלי משמעות רחבה ולא רק במישור הכספי אלא אף ובעיקר במישור הציבורי.

המשרד ועו"ד טל בננסון העומד בראשו, זוכים להבעת אמון והערכה בקרב עורכי הדין אשר פונים ומבקשים ייצוג בענייניהם הפרטיים והמקצועיים וכן מפנים לטיפול המשרד תיקים מורכבים וקשים.

ספירו קריאטיב הקמת אתרים |

כל הזכויות שמורות לטל בננסון ושות'